Znajomosc typografii

Catch Me, Patch Me! Catch Me, Patch Me! . Cel mai eficient mijloc de a pierde in greutate

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle jesteśmy obecnie o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak gdy to obcuje z wszelkim innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dotrzeć do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe pułapki i wprowadzamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub kolejnego przewodnictwa. Zbieramy myśl i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w bycie. Bardzo wrażliwy etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową teorię także od momentu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedyne błędy, nabieramy doświadczenia oraz wypuszczamy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym czasie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i odpowiednią radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas rośnie. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w klarownej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne natomiast też nudne też. Także jak z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że potrafimy zawierać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek noszą na zasady, dowiemy się, biorąc system w mienie także stosując go, aż do uzyskania mistrzostwa.