Historia rozwoju firmy ikea

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi kontrahenci ubiegli w pełni szczęśliwi i przekonani co do cen praktycznej i marki proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do książki w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w dowolnej pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i wyposażone w klapę inspekcyjną, pozwalają na dojazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe budowane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, stworzonymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dopasowany do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem